Dziś był ostatni dzień wizyty naszych kolegów z Sofii w naszej szkole w ramach programu Erasmus+. Był to czas pełen wspólnych doświadczeń, nauki oraz poznawania naszych kultur.
Dzisiejszy dzień upłynął pod znakiem przedmiotów ścisłych – uczniowie uczestniczyli w zajęciach, podczas których mogli wspólnie pracować, wymieniać się pomysłami i rozwijać swoje zainteresowania. Nie zabrakło również historii – odbyła się wyjątkowa lekcja w Izbie Regionalnej, gdzie nasi goście mieli okazję lepiej poznać historię i tradycję naszego regionu.
Choć program wizyty dobiegł końca w naszej szkole, ale nie w Polsce poniewaź jutro wybieramy się do Krakowa. wspólnego wyjazdu do Krakowa.
Zgodnie z tradycją, na zakończenie spotkania wspólnie zatańczyliśmy poloneza – polski taniec narodowy, który stał się symbolicznym podsumowaniem naszego wspólnego czasu. Następnie odbyło się uroczyste wręczenie certyfikatów potwierdzających udział w projekcie oraz wykonaliśmy pamiątkowe zdjęcia.
Był to niezwykle wartościowy i inspirujący czas, który na długo pozostanie w naszej pamięci. Program Erasmus+ to nie tylko nauka, ale przede wszystkim budowanie przyjaźni, otwartości i wzajemnego zrozumienia między młodymi ludźmi z różnych krajów.
Dziękujemy naszym gościom z Sofii za wspólnie spędzony czas i do zobaczenia w Bułgarii.












Użytkownicy dzisiaj : 220
W tym miesiącu : 4237
W tym roku : 62670
Wszyscy użytkownicy : 173427
Wyświetlenia dzisiaj : 800
Całkowita liczba odwiedzin : 756806
