Dziś był piękny dzień! Razem z grupą z Bułgarii zwiedzaliśmy Kraków – to naprawdę cudowne miejsce. Zachwyciło nas nie tylko słońce, ale także niezwykłe zabytki, historia i wyjątkowa atmosfera miasta. Spacer po krakowskich uliczkach był prawdziwą przyjemnością, a każdy kolejny zakątek odkrywał coś nowego i fascynującego.
To był dzień pełen wrażeń, uśmiechów i wspólnych chwil. Kraków zdecydowanie ma w sobie magię!
























Użytkownicy dzisiaj : 211
W tym miesiącu : 4228
W tym roku : 62661
Wszyscy użytkownicy : 173418
Wyświetlenia dzisiaj : 590
Całkowita liczba odwiedzin : 756596
