W dniu dzisiejszym odbył się Rajd Niepodległościowy, w którym uczestniczyli uczniowie naszej szkoły. Młodzież wyruszyła na trasę rowerową, odwiedzając pomnik pamięci w gminie Wojnicz. Celem rajdu było uczczenie Święta Niepodległości oraz oddanie hołdu bohaterom, którzy walczyli o wolność ojczyzny.
Podczas przejazdu uczniowie zatrzymali się przy pomniku, gdzie zapalili znicze.Wydarzenie przebiegło w duchu patriotyzmu.













Użytkownicy dzisiaj : 219
W tym miesiącu : 4236
W tym roku : 62669
Wszyscy użytkownicy : 173426
Wyświetlenia dzisiaj : 795
Całkowita liczba odwiedzin : 756801
